کلیه کاربران اورداد و کلیه اشخاصی که با اورداد همکاری میکنند پس از تهیه هر یک از سرویس های اورداد ، موظف به رعایت کامل شرایط و قوانین تعیین شده توسط اورداد می باشند. قوانین اورداد در 11 فصل تنظیم شده است و کاربران موظف به رعایت هر 11 فصل می باشند . این قوانین ممکن است در زمان های مختلف تکمیل گردد ، لذا از مشتریان خواهشمندیم به صورت مداوم این قوانین را مطالعه نمایند .(درصورت تعیین فصل جدید برای محصولات جدید اطلاع داده میشود.)

 

سیستم اورداد بر پایه قوانین GDPR درحال بروزرسانی است و به زودی از این اصلاحیه پشتیبانی خواهد کرد

فصل اول : تعاریف

 

1.1-مشترک : به شخصی حقیقی یا حقوقی که با ثبت نام در مرکز کاربران و نسبت به پرداخت هزینه اقدام می نماید .

1.2-سرویس : هر یک از خدمات مجازی ، حقیقی ، طراحی ، برنامه نویسی و فضای قابل اجاره

1.3-مرکز کاربران : آدرسی که در آن مشترک می تواند از آخرین وضعیت سرویس های خود و نیز ارائه درخواست های پشتیبانی استفاده کند که همان ناحیه کاربری نامیده میشود .

1.4-تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

1.5-Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده نامه رضایت داشته باشد .

1.6-منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که بازدید کنندگان آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان حافظه اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

1.7-منابع CPU: میزان استفاده از پردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار ،سرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها و اجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سرور به صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده و مشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان پردازنده اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

 

 

فصل دوم : نام کاربری و هویت

 

2.1از آنجایی كه اورداد در ايران مديريت ميشود پايبند قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و تمامی کاربران ملزم به رعایت کامل قوانین سرویس دهی در جمهوری اسلامی ایران می باشند .

2.2- کاربر موظف است هنگام ثبت نام از مشخصات واقعی (حقيقي) استفاده کند. از این رو درصورتی که اورداد متوجه استفاده کاربر از هویت جعلی شود می تواند سرویس کاربر خاطی را مسدود نماید .

2.3-با هرگونه توهین به کارمندان و نحوه سرویس دهی اورداد شدیدا” برخورد و سرویس شخص خاطی مسدود خواهد شد.

2.4-مجموعه  اورداد مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع شرکت نرسانده است ندارد.

2.5- در مورد خريداران با هويت شخص حقوقي، يک نفر نماينده تام الاختيار در پرتال کاربران معرفي مي گردد. اين نماينده نسبت به سرويس تهيه شده همانند خود شخص حقوقي اختيار تام دارد. وظيفه اعلام کتبي نماينده جديد در آينده بر عهده خريدار بوده و شرکت در صورت عدم دريافت اعلام کتبي مسئوليتي نسبت به حقوق وعملکرد مالکيتي ومسئوليتي خريدار نخواهد داشت .

 

 

فصل سوم : قوانین مرتبط با هاست های پرسرعت

 

3.1-استفاده از هاست اشتراکی به عنوان فایل هاستینگ و دانلود و چت ممنوع می باشد .

3.2-استفاده از اسکریپت های مخرب و نا متعارف که به سرور و سایر سایت های مشتریان آسیب می رساند ممنوع می باشد .

3.3-استفاده از اسکریپت هایی که بیش از اندازه از منابع سرور استفاده می کنند مانند لیچ و غیره ممنوع می باشد .

3.4-ارسال ایمیل به قصد : تبلیغات , مزاحمت , بالک و خلاف قوانین کشور ارسال نماید ممنوع مي باشد اکانت او به صورت کامل پاک خواهد شد . برای هر دامین محدودیت ارسال 2400 ایمیل در روز(100عدد در يك ساعت) وجود دارد , اگر چنانچه کاربری بیش تر از این حد مجاز ایمیل ارسال کند سیستم به طور خودکار اجازه خروج ایمیلی دیگر را به کاربر نمیدهد .

3.5- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده ( مانند میزان پهنای باند ، میزان فضا ، تعداد ایمیل ، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده ، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

3.6-سرویسهای میزبانی بعد از 3 روز در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد.

3.7-در صورتی که سرویس معلق شده پس از 20 روز پرداخت نشده و ممورد پیگیری از سمت دارنده سرویس قرار نگیرد اورداد حق حذف کامل سرویس به همراه بکاپ های سرویس مورد نظر را دارد.

 

 

 

فصل چهارم: قوانین مرتبط با میزبانی های اختصاصی

 

4.1- در سرویس های اختصاصی میزبانی که فرایند میزبانی کاربر بر روی سرور های مجازی یا اختصاصی مدیریت شده توسط اورداد انجام خواهد شد ، از این رو هیچگونه دسترسی روت و اصلی به کاربران ارائه نخواهد شد و در صورت ارائه دسترسی روت تمامی مسئولیت ها از اورداد رفع شده و بر عهده شخص خریدار خواهد بود

4.2-در سرویس های اختصاصی نسبت به قرار داد تنظیم شده مدیریت و بررسی سرور در ساعات خاص درج شده در قرارداد نسبت به روز خواهد بود و انجام هرگونه تغییرات و بررسی خارج از ساعات درج شده به همراه هزینه خواهد بود

4.3-در تمامی سرویس های سرور اختصاصی کاربران موظف اند در اولیت دوره ی پرداخت خود ( سررسید ماه دوم سرویس) هزینه دوره را ۷ روز زودتر از سررسید پرداخت نمایند و در دوره های بعدی نیز ۳ روز پرداخت زودهنگام داشته باشند تا اورداد در تامین هزینه ارزی برای تمدید سرور ها دچار مشکل نشود.

 

 

فصل پنجم : قوانین مخصوص نمایندگان

 

5.1-نماینده ها موظف به رعایت قوانین هاست های اشتراکی ‏می باشند. در صورت عدم رعایت قوانین اورداد این اجازه را داشته تا اکانت های ‏کاربران را بدون اطلاع قبلی مسدود نمایند.

5.2-اتمام سرویس نمایندگی : تا 7 روز مشتری فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست ، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد .

5.3- اورداد هیچ گونه مسئولیتی در مورد پشتیبانی زیر مجموعه های نماینده ندارد و پشتیبا نی آنها بر عهده نماینده می باشد .

5.4- اورداد اجازه دارد در صورتی که هر ی از سایت ها زیر مجومعه نماینده تخلف مانند اسپم استفاده بیش از حد از منابع ، لیچ و… انجام دهد سرویس وی را مسدود نماید.

 

 

فصل ششم : قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی

 

6.1- از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار کاربر بوده لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده کاربر میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد.

6.2 – مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.

6.3- برای تمدید دامنه کاربر موظف است تا قبل از فرا رسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

6.4- کاربر موظف است هنگام سفارش دامنه های ملی از نیک هندل صحیح و مطعلق به خود استفاده کند و اورداد مسئولیتی جهت اثبات و صحت آن ندارد

6.5- کاربر هنگام سفارش دامنه ملی شناسه های مجاز رو باید بر روی “خودم و نمایندگان ” تنظیم نموده باشد در غیر این صورت در صورتی که پس از گذشت 48 ساعت اقدام به انتخاب شناسه صحیح نکند دامنه لغو و هزینه آن بازگشت داده نخواهد شد.

 

 

فصل هفتم : قوانین مربوط به بازگشت هزینه

 

7.1-عودت مبلغ تا 7 روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر و با کسر کارمزد انتقال امکان پذیر می باشد:

الف )داون بودن سرور برای مدت بیش از 8 ساعت.

ب )پایین بودن سرعت سرور از سرعت استاندارد تعیین شده

7.2-مدت زمان بازگشت هزینه از 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر می باشد و واریز وجه در ساعات اداری امکانپذیر است.

7.3-کاربر موظف است که قبل از لغو کردن سرویس خود ، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را جهت داشتن بکاپ و پشتیبان از سرور خارج نماید و پس از لغو سرویس امکان ارائه بکاپ و نسخه پشتیبان از سرویس برای کاربران مقدور نخواهد بود

7.4- وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع آن نبوده و باعث اختلال در سرویس کاربر شده باشد

7.5- بازگشت هزینه شامل سرویس های دامنه ، انواع لایسنس ها ، خدمات طراحی و مدیریتی ، سرور های اختصاصی و تمامی سرویس هایی که پرداخت آنها به صورت دلاری و ارزهای خارجی انجام میگیرد نخواهد شد .

7.5 – ضمانت بازگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نخواهد شد.

7.6 – بازگشت هزینه تنها با درخواست کتبی مالک می باشد که میبایست تصویر کارت ملی را به همراه درخواست کتبی از طریق تیکت در ناحیه کاربری خود ارسال نماید تا پس از تطابق با مشخصات کاربری عودت انجام گردد. لازم به ذکر است درصورت استفاده از نام های مستعار و عدم تطابق آن با کارت شناسایی ارائه شده فرایند بازگشت وجه امکان پذیر نخواهد بود.

 

توجه مهم یک : سرویسهای اضافی که بهمراه هاست خریداری می شود ( مانند پارک دومین ، اد آن [addon domain ] و یاIP اختصاصی و … ) درصورت کنسل کردن ، امکان بازگشت هزینه وجود ندارد .

 

 

فصل هشتم :قوانین مربوط به نسخه پشتیبان

 

8.1- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها بر عهده خریداران بوده و کاربران موظفند پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در خارج از سرور میزبانی خود نگهداری نمایند و یا از سرویس های فضای اختصاصی بکاپ اورداد استفاده نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

8.2 – مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد

8.3- شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا ۱ ماه و حداکثر تا ۳ ماه پس از منقضی شدن سرویس کاربر نگهداری خواهد شد.

8.4 – تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود

8.5 – اورداد هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

 

 

فصل نهم قوانین مربوط به ریستور بک آپ

 

به دلیل افزایش درخواست های نمایندگان عزیز مبنی بر بازیابی اکانت های مختلف، لازم است به چند نکته زیر در ارسال درخواست بازیابی اکانت توجه فرمایید:

9.1- تنها بک آپ هایی که به طور مستقیم از طریق کنترل پنل گرفته شده باشند قابلیت بازیابی دارند.

9.2 – بکاپ ها باید با نام اصلی بوده و به صورت فایل فشرده ارائه گردند.

9.3- هرگونه انتقال بکاپ برای نمایندگان که مربوط به زیر شاخه آنها باشد بر عهده ی نماینده بوده و تنها با دریافت هزینه توسط اورداد قابل انجام است.

9.4 – انتقال وبسایت ها و اطلاعات کابربران برای ری استور و کوچ کردن میزبان تنها در ساعات کاهش بار ترافیکی سرور امکان پذیر است.

 

توجه مهم دو : هر کاربر در ماه تنها میتواند 3بار درخواست ریستور بک آپ ارسال نماید ، خارج از تعداد مجاز ری استور نسبت به صلاح دید اورداد و یا با دریافت هزینه انجام میگردد

 

 

فصل دهم : قوانین مربوط به پیام کوتاه

 

10.1 – مشترک هیچ گونه مالکیتی بر خطوط سامانه ندارد و مالکیت خطوط متعلق به گروه میزبانی اورداد می باشد .

10.2- در صورت بروز اشکال و یا تغییری در ارائه خدمات از طرف مخابرات و قطع خطوط ارتباطی و یا بروز مغایرت که باعث ایجاد مشکل در ارائه سرویس شود هیچگونه مسئولیتی متوجه اورداد نخواهد بود، و مشترک حق هر گونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

10.3 – مشترک متعهد می گردد از خدمات ارائه شده برای انجام اقدامات قانونی و متعارف بهره برداری نموده و از ارتکاب هرگونه جرم و تخلف پرهیز کند.

10.4 – مشترک شخصاً مسئولیت محتوای اطلاعات ارسال شده توسط این سرویس را دارد و گروه میزبانی اورداد نویسنده یا منتشر کننده اطلاعات نمی باشد.

10.5 – قیمت های اعلامی در سایت به روز بوده و مشترک موظف است تمام هزینه های شارژ و استفاده از سرویس را پرداخت کند. اورداد می تواند برای مشترکینی که از خدمات سامانه پیام کوتاه اورداد استفاده می کنند تغییر تعرفه یا تغییر شارژ دهد که نتایج این تغییرات در سایت اعلام می شود.

10.6 – چنانچه حساب کاربری مشترک به علت نقض قوانین و مقررات (شرایط استفاده) اورداد مسدود گردد هیچگونه وجهی بابت خسارت احتمالی پرداخت نشده و مبالغ پرداختی برگشت داده نمی شود.

10.7 – کلیه نمایندگان سامانه پیام کوتاه اورداد موظف به تکمیل و امضا قرار داد کتبی می باشند

10.8 – تنها نمایندگی سامانه پیام کوتاه به افراد دارای سن قانونی (18سال به بالا ) ارائه می گردد.

 

 

فصل یازدهم: قوانین مربوط به طراحی

 

11.1 – در کلیه سفارشات طراحی تمامی شرایط نسبت به مندرجات داخل قرار داد اعتبار خواهد داشت .

11.2 – گروه طراحی و توسعه اورداد حق درج کپی رایت مربوطه به خود را در وبسایت طراحی شده داشته و کاربر موظف به حفظ کپی رایت میباشد. حذف کپی رایت تنها با هماهنگی با مجموعه اورداد امکانپذیر خواهد بود.

11.3 – مجموعه اورداد هیچگونه مسئولیتی نسبت به اطلاعات و دیتای وارد شده در وبسایت نداشته و تنها وظیفه طراحی و پیاده سازی وبسایت را دارد.

 

برای مشاهده لیست بروز همه ی محصولات کلیک کنید - کد تخفیف امروز: GIQV60QRH3لیست محصولات