روشن بینانه تفکر کنید

شاید در چند سال گذشته کسی تصور نمی کرد که دنیای مجازی اینچنین رشد کرده و تحولی داشته باشد که روز به روز ما را به سمت شهروندی الکترونیک و آنلاین سوق دهد و در سلایق و علایق ما تاثیر جدی بگذارد.
کسب و کار اینترنتی و یا کسب و کار آنلاین به یکی از مهمترین مولفه های آغاز یک استارت آپ و یا شغل تبدیل شده است . و همواره تاثیرات مثبتی را برای صاحبان مشاغل داشته است.
امروزه خیلی از کالاهای ضروری انسان شامل خوراک و پوشاک و سایر لوازم شخصی به صورت آنلاین معرفی و عرضه می گردند و فضای رقابتی مناسبی را به وجود آورده است. این فضا به حدی گسترده شده که در شاخه های مختلف با سرعت هرچه بیشتر به سوی تخصصی تر شدن شتاب داشته و رشد کرده است .

این فرصت به مشتری یا کاربر داده می شود که آگاهانه و با اطلاعات کافی تجربه خدمات یا خرید آنلاین را داشته باشد و کسانی که در عرصه این رقابت قوی ، حرفه ای و سالم فعالیت نمایند سریعا به خوشنامی رسیده و با کمترین هزینه برند محبوبی را ایجاد می نمایند.

اهداف اَوِرداد

امروزه همه ما به قدرت کسب و کار آنلاین واقف بوده و ایجاد بستر مطمئن و قوی در این عرصه را از واجبات این نوع کسب و کار میدانیم.
مجموعه گروه Averdad _اَوِرداد با تکیه بر نیروهای جوان و با تجربه در این عرصه و استفاده از متد های جذب و رشد نیرو های جوان در کنار کادری حرفه ای و کارکشته و مستعد قصد دارد پایه های مستحکم ، قابل اطمینان ، پاسخگو و سیستم مبتنی بر ارزش های انسانی را برای مشتریان و مجموعه خود ایجاد نماید.

بازار کسب و کار آنلاین یک سیستم ایده محور مبتنی بر ارزش های اخلاقی می باشد و در صورتی در این عرصه می توان موفق بود که منافع منصفانه به طور مساوی از این همکاری عاید طرفین گردد. از آنجایی که در کسب و کار امروزی شفافیت و اخلاق رمز موفقیت می باشد، با تکیه بر اهداف اورداد و در نظر داشتن این قواعد تمام مجموعه تلاش خود را برای رساندن به آرمانی همراستا و روشن به کار گرفته است و با تلاش و کار مضاعف سعی در تحقق این رویا و معنی کلمه ی اورداد را داشته است.
در کسب و کاری که هر روز یک پدیده جدید در آن رخ می دهد نیاز به استفاده از نیروی جوان و خلاق در کنار نیروی با سابقه جهت ایجاد یک تجربه قابل اطمینان و بروز می باشد. لذا دیگر مانند گذشته صرفا یک شرکت قدیمی نمی تواند تمام کار آمدی های لازم برای رقابت در این عرصه را داشته و بالاترین سطح بهره وری رسد.
ما در Averdad _اَوِرداد هر آنچه که برای پیشبرد موفقیت های یک کسب و کار لازم است را پس از تحقیق در سیستم خود توسعه داده و همواره قصد داریم منطبق با کار بیشتر و تلاش مستمر فرهنگ و تحول جدیدی را در جهت ارتقا کسب و کار اینترنتی گسترش دهیم ، این اصل برای ما مهم است که رشد کسب و کار شما الویت و هدف ماست. افتخار ما انجام پروژه های سخت و نا امید کننده با بهترین بازدهی است .

با آرزوی موفقت برای همه کسب و کار های تمام دنیا!

عملکرد تیم اَوِرداد

683

دامنه های ثبت شده

549

مشتریانی که به ما اعتماد کردند!

181

سرور های مجازی فعال

885

سایت های میزبانی شده

شمایی از محیط فعالیت مجموعه اورداد

team member image

ساختمان اورداد

واقع در تهران ، خیابان مطرهری ، خیابان میرعماد

team member image

واحد راهکارهای شبکه

انجام امور دیتاسنتری و شبکه ، سخت افزار

team member image

واحد طراحی و توسعه

انجام امور طراحی سایت ، بیهنه سازی ، تبلیغات آنلاین

team member image

واحد پشتیبانی و فروش

بروزرسانی محصولات و بروزرسانی تکنولوژی های مورد استفاده ، پشتیبانی سرویس ها

همکاران تجاری ما

گذشته ی اورداد

تاریخچه فعالیت هاستینگ ما

برای مشاهده لیست بروز همه ی محصولات کلیک کنید - کد تخفیف امروز: GIQV60QRH3لیست محصولات