جستجو سریع

خرید سرور مجازی بورس
آموزش سرور مجازی
سرور مجازی اروپا
خرید لایسنس ویندوز اورجینال

وبلاگ ما چقدر هوادار داره؟

  • 69
  • 14
  • 882
آموزش لاگین کردن به هاست cpanel

سی پنل چیست؟

سی پنل یک پنل کاربری برای ساده کردن کار شما و مدیریت سرور استفاده می شود،این پنل به شما امکان می دهد تا مدیریت دامنه و ایجاد فایل های وبسایت ایجاد حساب های ایمیل و موارد دیگر را خیلی راحت و بدون دردسر انجام دهید.

آیا cPanel خصوصی است؟

بله حساب cPanel شما خصوصی است اگر صاحب وبسایت هستید و یا طراح سایت بایدحساب سی پنل را با مشخصات صاحب اصلی سایت بگیرید،حتما نام کاربری و رمزعبور را ایمن نگه دارید،زیرا این برای ایمن نگه داشتن اطلاعات و تنظیمات وبسایت شما یا مشتری شما که همان صاحب اصلی وبسایت است خیلی مهم است.

آموزش ورود به هاست cPanel

امن ترین و متداول ترین راه برای ورود به سی پنل استفاده از پروتکل https هست،مشخصات شمابرای ورود به سی پنل با سه روش از طرف شرکت هاستینگ حتما برای شما ارسال خواهد شد.

روش اول

شما میتوانید با استفاده از نوار آدرس مرورگر خود به cPanel خود وارد شوید.آدرس وب سایت خود را به دنبال یک روده بزرگ و سپس 2082 وارد کنید،دسترسی به cPanel شما میتواند به این شکل https://yoursite.com:2082 باشد.

روش دوم

در این روش میتوانید بعد از آدرس وب سایت خود وارد cPanel خود شوید،هنگامی که از این روش برای ورود به cPanel خود استفاده کنید،به این صورت https://yoursite.com/cpanelمیباشد.

روش سوم
در این روش اگر وبسایت جدید دارید و سوابق DNS هنوز روی سرور تبلیغ نشده است، می توانید به جای آن از آدرس IP استفاده کنید،دسترسی به cPanel از طریق IP چیزی شبیه به این خواهد بود https: //10.10.10:2082

آموزش نحوه ورود به هاست cpanel

 

هنگامی که این صفحه ورود ظاهر شد شما میتوانید نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کرده و روی دکمه Login کلیک کنید،پس از آن به صفحه کنترل وبسایت خود هدایت می شوید که در آن همه تنظیمات را مشاهده خواهید کرد.

 

پنل-کاربری-هاست-سی-پنل

همانطور که در تصویر میبینید بعد از لاگین کردن شما وارد پیشخوان هاست خود میشوید،همچنین تنها راه از طریق وارد کردن نام کاربری و پسورد نیست شما میتوانید از طریق محیط کاربری خود در هاستینگ به راحتی می توانید وارد فضای هاست خود شوید و همه چیز را مدیریت کنید.

 

آموزشی سی پنل کنترل پنل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای مشاهده لیست بروز همه ی محصولات کلیک کنید - کد تخفیف امروز: GIQV60QRH3لیست محصولات